TROPICAN - Lifetime Formula - 250 g

Kód: P-186
Neohodnoceno
99 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
dle vašeho výběru při určité výši objednávky
Přes 30 let zkušeností ve vlastním chovu.
Přes 30 let zkušeností ve vlastním chovu.
Mnoho odchovů svědčí o kvalitě potravy nabízené v sortimentu e-shopu
Natural products
Natural products
Veškeré produkty nabízíme ve 100% kvalitě

Detailní popis produktu

PRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PAPOUŠKY S VYVÁŽENOU HLADINOU ŽIVIN

Tropican Lifetime Formula poskytuje správnou denní výživu pro dospělé mláďata až dospělé papoušky pro udržení zdravého životního stylu.

Věděli jste, že Lifetime Formula Parrot jídlo ...

  • Neobsahuje žádné umělé konzervační látky, barviva a příchutě
  • Je plně vyvážená strava, která je obohacena o vitamíny a minerály, takže není nutný další doplněk
  • Obsahuje směs více zrn s arašídy pro vysokou chutnost.
  • Obsahuje přírodní omega mastné kyseliny z lněného semínka.
  • Obsahuje optimální hladinu vápníku
  • Obsahuje více zdrojů bílkovin pro generování dokonalého peří
  • Obsahuje optimální, ale vyvážené a bezpečné hladiny vápníku, vitamínu D a železa pro všechny požadavky na kovy.
  • Dodává se ve více velikostech sousta a tvarů, které uspokojí širokou škálu druhů (granule a tyčinky)
  • Je optimální základní strava, která může být doplněna obohacujícími potravinami
  • Je nabízen déle po celý rok pro menší papoušky

... to vše má za následek optimální růst struktury peří, živé barvy a lesk!

Jedinečná formulace pro udržení zdravého životního stylu

Hračka na krmení s Tropicanem

Celoživotní vzorec, krmivo pro papoušky s nižším obsahem bílkovin a vápníku, bylo vyvinuto pro společenské ptáky, kteří nejsou pod jiným stresem, jako jsou chladnější teploty. Přírodní barvy, jako jsou ty, které se nacházejí v mrkvi a vojtěšce, zvyšují zájem o ptáka, aniž by byly umělé.

Je to vynikající zdroj tuku a bílkovin odvozený z arašídů, stejně jako zdroj esenciálních zrn, které doplňují aminokyselinové profily; všechny kritické pro udržení zdravého životního stylu pro mláďata až dospělé papoušky. Bohatý zdroj omega mastných kyselin z lněného semínka, arašídů a slunečnicových semen způsobuje, že peří svítí a pomáhá podporovat zdravé tělo.

Quaker papoušek ručník trénink

Chutnost

Papoušci mají výrazně více chuťových pohárků než kuřata, tak proč mnoho diet vypadá a chutná jako kuřecí krmivo? Na rozdíl od farmářských pelet se tyto granule lámou čistě a nevybuchují na jemný prášek jako pelety. Papoušek je schopen držet zbytek sousta a jíst kus, který se odlomil. Tento rozdíl opět vede k přínosu pro spotřebitele, protože s potravou pro ptáky Tropican je spojeno výrazně menší plýtvání.

Někteří majitelé ptáků považují za těžké krmit své ptačí uniformy, formulované diety. Tropican je velkorysé množství důležitých živin umožňuje jeho zředění (až 20 procent na základě hmotnosti) přidáním ovoce a zeleniny. Tropicánské sousto je tvrdé a husté, což přispívá ke zdravějšímu zobáku, který je nezbytný pro celkové zdraví vašeho ptáka. Tropican Lifetime Granules nebo Lifetime Food Sticks zajišťují, že rozrušení jedlíci dostanou plnou vyváženou stravu. Vzhledem k tomu, že Tropican obsahuje vitamíny a minerály, vitamínový doplněk není potřeba
 

ngredience nejvyšší kvality a prvotřídní procesy kontroly kvality znamenají potraviny prémiové kvality

 

Nutriční/chemické testy – kontrola surovin

Suroviny jsou kontrolovány, analyzovány a
testovány na obsah živin, aflatoxiny a zbytkovou kontaminaci pesticidy.

Biologický test – v řízení procesu

Směsné/extrudované složky jsou
vzorkovány a testovány pro
mikrobiologickou/chemickou analýzu a hladinu živin/vlhkosti interní a nezávislou laboratoří.

Zkoušky krmení hejna HARI – kontrola finálního produktu

Připravené k zabalení jsou zasílány šarže, které mají být testovány na konečné
úrovně vlhkosti, nutriční obsah a krmné zkoušky na
živých papoušcích v zařízení HARI.

 

Doporučené druhy

COCKATIELS • HRDLIČKY • ROSELLAS • PAPOUŠÍCI • CONURES • CAIQUES • QUAKERS • PIONUS • AMAZONKY • MACAWS • KAKADU • ŠEDÍ • SENEGALCI

Kdo může těžit z lifetime formulace?

Lifetime Formula je vhodný pro mláďata až po dospělé papoušky. Může být také krmen menšími druhy papoušků ve všech stádiích života a kteří jsou v období rozmnožování. Podívejte se na fotogalerii níže a dozvíte se více o výhodách poskytování Tropican Lifetime Formula vašemu domácímu ptákovi.

Průvodce krmením

Aby byl váš domácí pták zdravý, měly by být denně čištěny vodní šálky a potraviny by měly být doplňovány podle potřeby. Tropican extrudované granule, tyčinky a/nebo sušenky by měly být doplňovány podle potřeby. Pro výživová doporučení při krmení ptáků v zájmovém chovu si stáhněte pdf verzi průvodce krmením Tropican pro papoušky.

Průvodce převodem vašeho ptáka na nejlepší stravu

Ujistěte se, že váš domácí pták je v dobrém zdravotním stavu. Změna stravy ptáků může být stresující, i když změna stravy pomůže jeho stavu. Vzhledem k tomu, že ptáci jsou mistři ve skrývání svých nemocí, stres vzniklý během změny stravy může katapultovat ptáka do horšího stavu. Existuje mnoho způsobů, jak převést papoušky na novou stravu.
Úspěch jedné metody nad druhou závisí na počtu ptáků, úrovni dodržování majitele a co je nejdůležitější, konzistenci správce. Obvykle je nutná změna stravy, aby se zabránilo podvýživě u papoušků, a veterinární lékař obvykle hraje pomocnou roli při změně stravy ptáků. Zde je několik návrhů, jak dostat své ptáky na zdravější stravu!

Výživa ptáků: Papouščí diety - Kolik Tropican ptačí jídlo by měl váš mazlíček jíst?

Zatímco hejno HARI jí 100% Tropican denně, pro většinu společenských ptáků doporučujeme, aby se jejich strava skládala ze 70% extrudovaných pelet Tropican a 30% pro obohacení potravin, jako jsou směsi semen a ořechů, čerstvé ovoce a zelenina, listová zelenina, klíčky a samozřejmě Tropimix!

Všimněte si, že toto je doporučení a může se lišit v závislosti na životním stylu vašich ptáků, životní fázi, druhu, hmotnosti a predispozici. Vždy mluvte se svým veterinárním lékařem pro jakékoli zdravotní problémy. Chovatel a juvenilní papoušci mohou vyžadovat trochu více Tropican.

Jakmile váš pták přejde na peletovanou stravu, extrudované pelety Tropican by měly být nabízeny v čistých pokrmech adlib v celém obytném prostoru ptáka. Můžete také poskytnout příležitosti k hledání potravy tím, že skryjete jídlo v hračkách nebo podnosech na krmení. Chcete-li sledovat denní spotřebu Tropicanu u vašeho domácího ptáka, udržujte extrudovanou stravu v oddělených miskách / pokrmech z 30% obohacených potravin. To také pomůže snížit zkažení jídla.
 

Obohacení potravin - Zbývajících 30% stravy

Promluvme si o zbývajících 30% stravy vašeho ptáka, obohacovací části. Možná, že 30% poměr obohacení potravy pro vašeho papouška nezní jako moc. Mějte na paměti, že doporučení HARI 70% Tropican na 30% obohacení potravin se vztahuje k kalorickým potřebám a ne k objemu.
 

Obohacení potravin: Ovoce a zelenina

Naši papoušci milují své ovoce a zeleninu a samozřejmě správci rádi nabízejí tyto báječné předměty svým papouškům. Zatímco ovoce a zelenina, organické nebo ne, se zdají být přirozenou součástí obohacovací stravy každého papouška, varujeme správce před používáním správné hygieny v přípravcích na výrobu. Zvláště se chceme podělit o naše obavy z překrmování příliš mnoho ovoce a zeleniny, které obsahují vysoké množství přirozeně se vyskytujících cukrů.
 

Ovocná vůně a barva pelet?

Ovocná vůně je odvozena z přírodních ovocných olejů (banánový a pomerančový olej) a je nastříkána na sousta spolu s bylinnými antioxidanty a tokoferály (vitamín E) těsně před balením. Na rozdíl od umělých příchutí se přírodní ovocná vůně rozptýlí v rozumném čase po otevření.

Tropican Lifetime je přirozeně žlutý díky svému smíšenému složení zrn; zařazení oranžových a zelených odrůd pelet je způsobeno přidáním přírodních rostlinných zdrojů – rajčat (pomerančové pelety) a vojtěškového živného koncentrátu (zelené pelety).
 

Pokyny pro skladování

Pro maximální čerstvost, jakmile je otevřeno, skladujte na chladném a suchém místě. Naše bezpečné a účinné CO2 ošetření a vzduchové bariérové vaky zajišťují kontrolu hmyzu a čerstvost. Vyrábí se v zařízení, které balí výrobky obsahující ořechy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro papoušky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 9 kg