Dokrmovací směs pro ruční krmení všech mláďat papoušků 9,98 kg

Kód: P-173
Neohodnoceno
3 180 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
dle vašeho výběru při určité výši objednávky
Přes 30 let zkušeností ve vlastním chovu.
Přes 30 let zkušeností ve vlastním chovu.
Mnoho odchovů svědčí o kvalitě potravy nabízené v sortimentu e-shopu
Natural products
Natural products
Veškeré produkty nabízíme ve 100% kvalitě

Detailní popis produktu

Universální dokrmovací směs pro mláďata papoušků v ekonomickém balení. Tato směs je sestavena na vědeckém základě tak, aby poskytla vyváženou výživu pro mláďata a eliminuje tak náhodné pokusy k dosažení správné výživy. Není třeba podávat další vitamínové nebo minerální doplňky. Zkrmování směsí Exact Hand Feeding dodává ptáčatům všechny správné živiny potřebné k zajištění vynikajícího vývoje,jasnějšího vybarvení peří a rychlejšího odstavu. Složení:kukuřice, pšenice,kukuřičný lepek, ovesná krupice,pšeničnékrupice,sojový olej,sušená vejce,sojovýprotein,sušené řepné řízky,sojová moučka, mletélněné semínko, fosforečnan vápenatý,uhličitan vápenatý,L-lysin, pšeničnéklíčky,sušené pivovarské kvasnice,vitamín A,sůl,L-Arginin,fruktooligosacharid, cholin chlorid, DL-methionin, chlorid draselný, výtažek z kvasnic,propionovákyselina (konzervační látka),vitamín E, vitaminB12,riboflavin,směsi tokoferolů (konzervační látka),L-askorbyl-2-polyfosfát(zdrojvitamínu C),manganproteinát, měďproteinát,síran železnatý, oxid zinečnatý,oxid manganatý, vitamínK,niacin,extrakt z rozmarýnu,kyselina citronová,Ethoxyquin(konzervační látka),pantotenan vápenatý,pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát,cholekalciferol (zdrojvitamínu D3), kyselina listová,beta-karoten,jodičnan vápenatý,biotin,kobaltuhličitan, seleničitan sodný,Bacillus subtilis,Bacilluslicheniformis,Bacillus Subtillis.
Krmení ptáčat směsí Hand Feeding

Exact Hand Feeding se snadno připravuje a používá, ale je zde několik důležitých požadavků, které je potřeba mít na paměti. Pokud se Exact Hand Feeding míchá s horkou vodou, vzniká kvalitní homogenní směs s nízkým obsahem bakterií.

Při přípravě směsi dodržujte následující tabulku. Množství se mění v závislosti na věku mláděte.

 
 

Objem

Hmotnost

Stáří (dny)

Exact Handfeeding

Voda

Exact Handfeeding

Voda

Vylíhnutí - 2 dny

1 díl

6 dílů

8%

92%

2 - 5 dní

1 díl

3 díly

16%

84%

5 dní - odstav

1 díl

1,5 - 2 díly

25 - 30%

70 - 75%

 

Míchejte Exact Hand Feeding pouze s čistou nekontaminovanou horkou vodou (cca 50 °C). Pokud si nejste jisti kvalitou vody, vždy ji nejdříve převařte po dobu minimálně 10 minut. Ve vašem vodovodním kohoutku mohou být obsaženy bakterie, takže by bylo vhodné vodu otestovat nebo použít vodu hygienicky balenou.

Použijte čistou a vydesinfikovanou nebo vyvařenou nádobu a směs smíchejte s horkou vodou (asi 50 °C), důkladně zamíchejte a nechte odstát asi 1 minutu. Před krmením ochlaďte směs na 40 °C. Ideální by bylo teplotu změřit nebo ji vyzkoušejte na hřbetu zápěstí jako při přípravě dětské stravy.

Po dosažení věku 5 dní by dokrmovací směs měla mít pudinkovou konzistenci. Před krmením dobře promíchejte.

Věnujte velkou pozornost důkladnému míchání, aby nevznikaly horké žmolky a nedošlo k případnému popálení volete.

Krmení by mělo probíhat pravidelně tak, aby se vole ptáčete mezi krmeními téměř nebo úplně vyprázdnilo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dokrmovací směsi pro papoušky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 10 kg