CD EXCELLENT RABBIT - 3 KG

 • Záruka: 24 měsíců
   
 • Cena bez DPH:313,04 Kč / bal
   
 • Cena s DPH 15%:360,00 Kč
   
 • Balení obsahuje 3 kg.
   
 •  bal 
   
  CD EXCELLENT RABBIT - 3 KG
   
   
  Luxusní krmivo s obsahem minimálně 50% čerstvého králičího masa je určeno psům všech plemen. 
  Neobsahuje pšenici ani sóju.

  Je nové ultraprémiové krmivo s vynikající stravitelností a chutností. Je vyrobeno z čerstvého králičího masa. Krmivo neobsahuje žádné sušené dehydrované maso (moučky), pšenici a sóju. Ultraprémiové krmivo je zcela unikátní svým složením, surovinami a nízkým obsahem anorganických látek (popela). Předností tohoto krmiva je použití nejmodernější technologie a zpracování čerstvého masa. Při jeho výrobě se používá min. 50% čerstvého králičího masa a min. 28% bílé rýže, což představuje vynikající kombinaci výživy a stravitelnosti, která svým složením zabraňuje vzniku alergií na pšenici, sóju a kuřecí maso. Krmivo neobsahuje kuřecí tuk. Antarctic krill (směs malých korýšů )obohacuje krmivo o nenasycené mastné kyseliny Omega 3, které mají vliv na imunitní systém. Do krmiva je přidána směs ze sušených brusinek, ostružin a granátového jablka. Přidaný Glukosamin a Chondroitin sulfát příznivě působí na pohybový aparát psů. Ostropestřec mariánský svým působením v organismu napomáhá odbourávat škodlivé látky a celkově tak šetří organismus vašeho psa.

  Složení: Čerstvé králičí maso (min. 50%), rýže (min. 28%), hovězí lůj, kukuřičný glutén, Salmon Pro - výtažek z mořských ryb,cukrovarské řízky, Antarctic krill (min. 2%), hydrolizovaná drůbeží játra, sušená jablka, sušená vejce, glukosamin 300 mg/kg,chondroitin sulfát - 210 mg/kg, Yucca Schidigera - 200 mg/kg, ostropestřec mariánský - 900 mg/kg, směs (brusinky, ostružiny, granátové jablko) - 600 mg/kg, přírodní antioxidant (extrakt z rozmarýnu), minerální látky a vitaminy. 

  Způsob krmení: Krmivo podáváme v suchém stavu, popřípadě přelité vlažnou vodou nebo vlažným vývarem. Po přelití doporučujeme podávat za 10 minut, až granule nasáknou tekutinu. Zvířeti je nutno zajistit dostatek čerstvé vody k pití.

  Skladování: krmivo skladujte v suchém, chladném (do 18°C) a vzdušném místě.

  Balení: 300g, 3kg
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   

  Ostatní produkty v této kategorii

  Zabýváme se chovem a prodejem exotického ptactva a s tím spojených krmiv.
  Máme širokou nabídku sortimenu a vše co k chovu patří.
   
   
  © ProPapouška.cz