PRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PAPOUŠKY S VYŠŠÍMI HLADINAMI ŽIVIN- TROPICAN - High Performance Formula - 250 g

 • Záruka: 24 měsíců
   
 • Cena bez DPH:86,09 Kč / bal
   
 • Cena s DPH 15%:99,00 Kč
   
 •  bal 
   
  NOVINKA
  PRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PAPOUŠKY S VYŠŠÍMI HLADINAMI ŽIVIN- TROPICAN - High Performance Formula - 250 g
  PRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PAPOUŠKY S VYŠŠÍMI HLADINAMI ŽIVIN- TROPICAN - High Performance Formula - 250 g
  PRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PAPOUŠKY S VYŠŠÍMI HLADINAMI ŽIVIN- TROPICAN - High Performance Formula - 250 g
   
   
  PRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PAPOUŠKY S VYŠŠÍMI HLADINAMI ŽIVIN- TROPICAN - High Performance Formula - 250 g
  Tropican High Performance Formula poskytuje správnou denní výživu pro odstavení, mláďata a chov papoušků nebo pro papoušky, kteří vyžadují vydatnější stravu.

  Věděli jste, že vysoce výkonný vzorec pro papoušky ...                  

  • Je přirozeným přechodem od receptury Hand-Feeding
  • Neobsahuje žádné umělé konzervační látky, barviva a příchutě
  • Je plně vyvážená strava, která je obohacena o vitamíny a minerály, takže není nutný další doplněk
  • Obsahuje směs více zrn s arašídy pro vysokou chutnost.
  • Obsahuje přírodní omega mastné kyseliny z lněného semínka.
  • Obsahuje vyvážený vápník a vitamín D pro správnou tvorbu vajec a zdraví kostí.
  • Obsahuje kombinaci esenciálních aminokyselin pro podporu optimálního růstu a vývoje peří.
  • Podporuje přirozené shánění potravy
  • Dodává se ve více velikostech sousta a tvarů, které uspokojí širokou škálu druhů (granule, tyčinky a sušenky)
  • Obsahuje vyšší kalorickou hodnotu a je vydatnou stravou pro venkovní letové voliéry.

  Unikátní složení pro optimální růst a vývoj peří

  Papoušci Fledglings

  Vysoce výkonná strava splňuje vyšší požadavky na chov (rodičovské snášení vajec a odchov mláďat) a pěstování papoušků (ruční krmení z poklopu).
  Je to vynikající zdroj tuku a bílkovin odvozený z arašídů, stejně jako zdroj esenciálních zrn, které doplňují aminokyselinové profily; všechny kritické pro vývoj peří a svalů. Bohatý zdroj omega mastných kyselin z lněného semínka, arašídů a slunečnicových semen způsobuje, že peří svítí a pomáhá podporovat zdravé tělo.

  Hustota a stravitelnost živin

  Jedním z hlavních rozdílů mezi krmivem Tropican High Performance Parrot a dalšími produkty je naše výrazně vyšší hladina tuku. Když jsme krmili naše ptáky jinými produkty, vyvinuli mokrý, páchnoucí trus. Tyto produkty jsou v podstatě oslavované farmářské pelety a pravděpodobně jsou nejméně nákladné formulované jako krmivo pro drůbež (ve skutečnosti vypadají jako krmivo pro kuřata). Tyto produkty mají minimální hladiny esenciálních mastných kyselin a aminokyselin.

  Okoun vyrobený z netoxické přírodní větve

  HARI se rozhodl zvýšit kalorickou hustotu našeho vzorce s více tukem, aby pták musel jíst a pít méně.
  Naše garantovaná hladina tuku ve vysoce výkonné stravě je minimálně 11%. To je asi dvojnásobek tuku nalezeného v jiných peletách. HARI neměl žádné problémy s obezitou, ale co je důležitější, nemá ani žádné hubené ptáky.
  Jiní chovatelé, kteří používají dietu s nižší hladinou tuku, hlásí hubené africké šedé a kakadu, pokud tyto pelety nedoplní olejnatými semeny, jako je slunečnice. Jakákoli peleta, která musí být doplněna olejnatými semeny nebo plody, může být stěží nazývána kompletní.

  Hladiny bílkovin

  Ptáci, stejně jako všechna zvířata, jedí, aby vyrovnali své energetické potřeby. Při porovnávání bílkovin a dietní energie krmiva Tropican High Performance Parrot s jinými krmivy pro ptáky jsou hladiny podobné. Ačkoli procento bílkovin ve stravě je odlišné, stejně jako dostupná energetická hladina. Vzhledem k tomu, že Tropican Parrot jídlo má vyšší kalorickou hustotu, ptáci jedí méně. Množství bílkovin spotřebovaných a používaných ptákem je ve skutečnosti méně u Tropicanu kvůli jeho vyšším hladinám tuku. To také snižuje množství bílkovin, které musí pták použít pro energii. Metabolická voda je vedlejším produktem metabolismu tuků snižujícího příjem vody. Když se bílkoviny rozkládají a používají jako zdroj energie, musí být vedlejší produkt kyseliny močové vylučován ledvinami, což může být stresující.

  Chutnost

  Tropican Vysoký výkon nebo životnost

  Papoušci mají výrazně více chuťových pohárků než kuřata, tak proč mnoho diet vypadá a chutná jako kuřecí krmivo? Na rozdíl od farmářských pelet se tyto granule lámou čistě a nevybuchují na jemný prášek jako pelety. Papoušek je schopen držet zbytek sousta a jíst kus, který se odlomil. Opět tento rozdíl vede k přínosu pro spotřebitele, protože výrazně méně plýtvání je spojeno s jídlem Tropican Parrot.

  Někteří majitelé ptáků považují za těžké krmit své ptačí uniformy, formulované diety. Tropican je velkorysé množství důležitých živin, které umožňují jeho zředění (až 20 procent na základě hmotnosti) přidáním ovoce a zeleniny. Tropican je tvrdé, husté sousto, do kterého papoušci rádi kousají. Tropican High Perfomance granule, tyčinky nebo sušenky zajišťují, že rozrušení jedlíci dostanou plnou vyváženou stravu. Vzhledem k tomu, že Tropican obsahuje vitamíny a minerály, vitamínový doplněk není potřeba.
   

  Doporučené druhy                           

  COCKATIELS • HRDLIČKY • MALÉ KONURES • KVAKEŘI • CONURES • CAIQUES • PIONUS • AMAZONKY • PAPOUŠCI • KAKADU • AFRIČTÍ ŠEDÍ • SENEGALCI                         

  Kdo může těžit z vysoce výkonného vzorce?                          

  Vysoce výkonný vzorec je vhodný pro mladé, odstavené a začínající papoušky. Může být také krmen chovnými papoušky nebo papoušky, kteří vyžadují vydatnější stravu. Podívejte se na fotogalerii níže a dozvíte se více o výhodách poskytování Tropican High Performance Formula vašemu domácímu ptákovi.                         

  Průvodce krmením                           

  Aby byl váš domácí pták zdravý, měly by být denně čištěny vodní šálky a potraviny by měly být doplňovány podle potřeby. Tropican extrudované granule, tyčinky a/nebo sušenky by měly být doplňovány podle potřeby. Pro výživová doporučení při krmení ptáků v zájmovém chovu si stáhněte pdf verzi průvodce krmením Tropican pro papoušky.                          

  Průvodce převodem vašeho ptáka na nejlepší stravu                           

  Ujistěte se, že váš domácí pták je v dobrém zdravotním stavu. Změna stravy ptáků může být stresující, i když změna stravy pomůže jeho stavu. Vzhledem k tomu, že ptáci jsou mistři ve skrývání svých nemocí, stres vzniklý během změny stravy může katapultovat ptáka do horšího stavu. Existuje mnoho způsobů, jak převést papoušky na novou stravu.      
  Úspěch jedné metody nad druhou závisí na počtu ptáků, úrovni dodržování majitele a co je nejdůležitější, konzistenci správce. Obvykle je nutná změna stravy, aby se zabránilo podvýživě u papoušků, a veterinární lékař obvykle hraje pomocnou roli při změně stravy ptáků. Zde je několik návrhů, jak dostat své ptáky na zdravější stravu!       
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Výživa ptáků: Papouščí diety - Kolik Tropican ptačí jídlo by měl váš mazlíček jíst?

  Zatímco hejno HARI jí 100% Tropican denně, pro většinu společenských ptáků doporučujeme, aby se jejich strava skládala ze 70% extrudovaných pelet Tropican a 30% pro obohacení potravin, jako jsou směsi semen a ořechů, čerstvé ovoce a zelenina, listová zelenina, klíčky a samozřejmě Tropimix!

  Všimněte si, že toto je doporučení a může se lišit v závislosti na životním stylu vašich ptáků, životní fázi, druhu, hmotnosti a predispozici. Vždy mluvte se svým veterinárním lékařem pro jakékoli zdravotní problémy. Chovatel a juvenilní papoušci mohou vyžadovat trochu více Tropican.

  Jakmile váš pták přejde na peletovanou stravu, extrudované pelety Tropican by měly být nabízeny v čistých pokrmech adlib v celém obytném prostoru ptáka. Můžete také poskytnout příležitosti k hledání potravy tím, že skryjete jídlo v hračkách nebo podnosech na krmení. Chcete-li sledovat denní spotřebu Tropicanu u vašeho domácího ptáka, udržujte extrudovanou stravu v oddělených miskách / pokrmech z 30% obohacených potravin. To také pomůže snížit zkažení jídla.
   

  Složky                  

  Kukuřice, sójová moučka, kukuřičný lepek, pšenice, hnědá rýže, loupaná slunečnicová semínka, loupané arašídy, řepkový olej (konzervovaný smíchanými tokoferoly), fosforečnan vápenatý, lecitin, uhličitan vápenatý, kvasnicová kultura, lněné semínko, sušené řepné řízky, sušená řasa, ovesné krupice, L-lysin, cholinchlorid, DL-methionin, pomerančový olej, banánový olej, biotin, doplněk vitaminu E, niacin, L-askorbyl-2-monofosfát vápenatý (zdroj vitaminu C), oxid zinečnatý, oxid manganatý, d-pantothenát vápenatý, vitamin B12 doplněk, rozmarýnový extrakt, beta-karoten, riboflavin, síran měďnatý, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, inositol, kyselina listová, doplněk vitaminu A, jodičnan vápenatý, seleničitan sodný, vitamin Ddoplněk.                  

  Ovocná vůně?                 

  Ovocná vůně je odvozena z přírodních ovocných olejů (banánový a pomerančový olej) a je nastříkána na sousta spolu s bylinnými antioxidanty a tokoferály (vitamín E) těsně před balením. Na rozdíl od umělých příchutí se přírodní ovocná vůně rozptýlí v rozumném čase po otevření.                 


   
   
  PRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PAPOUŠKY S VYŠŠÍMI HLADINAMI ŽIVIN- TROPICAN - High Performance Formula - 250 g PRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PAPOUŠKY S VYŠŠÍMI HLADINAMI ŽIVIN- TROPICAN - High Performance Formula - 250 g
  PRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PAPOUŠKY S VYŠŠÍMI HLADINAMI ŽIVIN- TROPICAN - High Performance Formula - 250 g PRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PAPOUŠKY S VYŠŠÍMI HLADINAMI ŽIVIN- TROPICAN - High Performance Formula - 250 g
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   

  Ostatní produkty v této kategorii

  Zabýváme se chovem a prodejem exotického ptactva a s tím spojených krmiv.
  Máme širokou nabídku sortimenu a vše co k chovu patří.
   
   
  © ProPapouška.cz