Nutribird A19 - 800 g

 • Záruka: 24 měsíců
   
 • Cena bez DPH:343,48 Kč / bal
   
 • Cena s DPH 15%:395,00 Kč
   
 • Cena za 1 ks je 395,00 Kč.
   
 •  bal 
   
  Nutribird A19 - 800 g
  Nutribird A19 - 800 g
  Nutribird A19 - 800 g
   
   
  Nutribird A19 - 800 g

  Dokrmovací směs NutriBird A 19 je kompletní ptačí krmivo pro ruční dokrmování arů, eklektusů, papoušků šedých žako a ostatních ptačích mláďat s vysokými nároky na energii. Vědecky sestaveno pro optimální růst.

  • Krmný návod: Krmivo se připravuje rozmícháním v teplé vodě (cca 45°C), dodržujte přesně poměr vody a krmiva s ohledem na věk mláděte K přípravě použijte pouze převařenou , případně balenou vodu. Míchejte, dokud nevznikne kašovitá hmota. Doporučená teplota podávaného krmiva je 39°C. Před každým krmením připravte novou čerstvou dávku! Podrobné dávkování najdete uvnitř balení.
  • Způsob použití: NutriBird A19/A19 High Energy/A21 Tyto přípravky pro ruční dokrmování se doplňují horkou vodou. Poměry prášku a vody podle věku ptáků se musí přesně dodržovat. Doporučujeme požadovaná množství co nejpřesněji odvážit/změřit.

  Smíchejte v čisté (sterilní) misce NutriBird A19/A21 dokrmovací směs a horkou vodu v poměru uvedeném v tabulce. V pitné vodě z vodovodního řádu může být malé procento baktérií, proto ji buď před použitím převařte, nebo použijte balenou kojeneckou vodu. Směs by měla být intenzivně míchaná. Pak se nechá chvíli ustát. Pokud je správně rozmíchaná, vznikne hladká kaše. Kaši nechte vychladnout na 39⁰C. Před krmením směs ještě jednou dobře promíchejte, aby nedošlo rozdělení vody a sedimentu.

  Důležité: před každým krmením připravte čerstvou kaši! Proto se snažte připravit vždy co nejmenší potřebné množství. NutriBird A19 Kompletní krmivo pro ruční dokrmování ar, eklektů, žaků, amazoňanů a dalších s vyššími nároky na energetický příjem. NutriBird A19 High Energy Kompletní krmivo pro ruční dokrmování mláďat s vysokými nároky na energetický příjem (např. ara, žako, malí pěvci atd.) a ostatní mláďata prvních 7 dní od vylíhnutí. NutriBird A 21 Kompletní krmivo pro ruční dokrmování pro všechna ptačí mláďata.

   
  Nutribird A19 - 800 g Nutribird A19 - 800 g
  Nutribird A19 - 800 g Nutribird A19 - 800 g
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   

  Ostatní produkty v této kategorii

  Zabýváme se chovem a prodejem exotického ptactva a s tím spojených krmiv.
  Máme širokou nabídku sortimenu a vše co k chovu patří.
   
   
  © ProPapouška.cz