Dokrmovací směs pro ruční krmení všech mláďat papoušků 9,98 kg

 • Záruka: 24 měsíců
   
 • Cena bez DPH:2 765,22 Kč / bal
   
 • Cena s DPH 15%:3 180,00 Kč
   
 • Cena za 1 ks je 3 180,00 Kč.
   
 •  bal 
   
  Dokrmovací směs pro ruční krmení všech mláďat papoušků 9,98 kg
   
   
  Universální dokrmovací směs pro mláďata papoušků v ekonomickém balení. Tato směs je sestavena na vědeckém základě tak, aby poskytla vyváženou výživu pro mláďata a eliminuje tak náhodné pokusy k dosažení správné výživy. Není třeba podávat další vitamínové nebo minerální doplňky. Zkrmování směsí Exact Hand Feeding dodává ptáčatům všechny správné živiny potřebné k zajištění vynikajícího vývoje,jasnějšího vybarvení peří a rychlejšího odstavu. Složení:kukuřice, pšenice,kukuřičný lepek, ovesná krupice,pšeničnékrupice,sojový olej,sušená vejce,sojovýprotein,sušené řepné řízky,sojová moučka, mleté lněné semínko, fosforečnan vápenatý,uhličitan vápenatý,L-lysin, pšeničnéklíčky,sušené pivovarské kvasnice,vitamín A,sůl, L-Arginin,fruktooligosacharid, cholin chlorid, DL-methionin, chlorid draselný, výtažek z kvasnic,propionovákyselina (konzervační látka),vitamín E, vitaminB12,riboflavin,směsi tokoferolů (konzervační látka),L-askorbyl-2-polyfosfát(zdrojvitamínu C),manganproteinát, měďproteinát,síran železnatý, oxid zinečnatý,oxid manganatý, vitamínK,niacin,extrakt z rozmarýnu,kyselina citronová,Ethoxyquin(konzervační látka),pantotenan vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát,cholekalciferol (zdrojvitamínu D3), kyselina listová,beta-karoten,jodičnan vápenatý,biotin,kobaltuhličitan, seleničitan sodný, Bacillus subtilis, Bacilluslicheniformis,Bacillus Subtillis.
  Krmení ptáčat směsí Hand Feeding

  Exact Hand Feeding se snadno připravuje a používá, ale je zde několik důležitých požadavků, které je potřeba mít na paměti. Pokud se Exact Hand Feeding míchá s horkou vodou, vzniká kvalitní homogenní směs s nízkým obsahem bakterií.

  Při přípravě směsi dodržujte následující tabulku. Množství se mění v závislosti na věku mláděte.

   
   

  Objem

  Hmotnost

  Stáří (dny)

  Exact Handfeeding

  Voda

  Exact Handfeeding

  Voda

  Vylíhnutí - 2 dny

  1 díl

  6 dílů

  8%

  92%

  2 - 5 dní

  1 díl

  3 díly

  16%

  84%

  5 dní - odstav

  1 díl

  1,5 - 2 díly

  25 - 30%

  70 - 75%

   

  Míchejte Exact Hand Feeding pouze s čistou nekontaminovanou horkou vodou (cca 50 °C). Pokud si nejste jisti kvalitou vody, vždy ji nejdříve převařte po dobu minimálně 10 minut. Ve vašem vodovodním kohoutku mohou být obsaženy bakterie, takže by bylo vhodné vodu otestovat nebo použít vodu hygienicky balenou.

  Použijte čistou a vydesinfikovanou nebo vyvařenou nádobu a směs smíchejte s horkou vodou (asi 50 °C), důkladně zamíchejte a nechte odstát asi 1 minutu. Před krmením ochlaďte směs na 40 °C. Ideální by bylo teplotu změřit nebo ji vyzkoušejte na hřbetu zápěstí jako při přípravě dětské stravy.

  Po dosažení věku 5 dní by dokrmovací směs měla mít pudinkovou konzistenci. Před krmením dobře promíchejte.

  Věnujte velkou pozornost důkladnému míchání, aby nevznikaly horké žmolky a nedošlo k případnému popálení volete.

  Krmení by mělo probíhat pravidelně tak, aby se vole ptáčete mezi krmeními téměř nebo úplně vyprázdnilo

   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   

  Ostatní produkty v této kategorii

  Zabýváme se chovem a prodejem exotického ptactva a s tím spojených krmiv.
  Máme širokou nabídku sortimenu a vše co k chovu patří.
   
   
  © ProPapouška.cz